Zatopený Cameron Tlačiť E-mail
Akčný film
Napísal Ivan Kučera   
08.03.2011 07:15

Trailer na jaskynné 3-D dobrodružstvo z produkcie Jamesa Camerona SANCTUM.

Pôvodne som si myslel, že SANCTUM bude béčkarský horor na spôsob JASKYNE. Preto som bol prekvapený, keď som sa dozvedel, že „blbé hororové béčko“ bude produkovať slávny James Cameron, režisér VOTRELCOV, prvých dvoch TERMINÁTOROV a najnovšie trháku AVATAR.

Po vyjdení traileru som ale zostal nepríjemne zaskočený – žiadny horor, žiadne podzemné obludy. Len skupina dobrodruhov (najznámejšími hercami sú Richard Roxburgh alias Drakula z VAN HELSINGA a Ioan Gruffudd z FANTASTICKÝCH ŠTVORIEK), bojujúcich o prežitie v zatopenom gigantickom jaskynnom komplexe „matke všetkých jaskýň na svete“.

Kombinácia kaskadérskych výkonov, príjemne menej známych hercov, nenáročného scenára, trikov a akčných sekvencií, by, vari, snáď, možno, ktovie, mohla zapôsobiť. Najmä ak by meno CAMERON na plagátoch bolo väčšie, než samotný názov filmu (ten režíruje neveľmi skúsený Alister Grierson - KOKODA).

Komentáre

avatar akariu
-1
 
 
Môj dobrý priateľ napísal na fb o tomto filme niečo v tom zmysle, že nikdy na film nezabudne, až taký dojem naňho urobil. Pozrel som si to. Škoda reči. Na fb som mu mimoriadne slušným spôsobom napísal svoj názor : "Najprv budem pozitívny: je iste veľký rozdiel vidieť tento film v kine, alebo stiahnutý v notebooku, ako v mojom prípade. Vidieť v kine znamená : +10% za atmosféru kina, +10% za technickú kvalitu kópie, 3D, ozvučenie, +10% robí blízkosť spriaznenej duše, ktorá sedí vedľa teba. A tak sa stane, že z tohto podpriemerného filmu je zrazu zrazu takmer nadpriemerný, ak ste ho videli v kine. Teraz vážne : fakt nechápem, prečo James Cameron, režisér takých filmov ako Titanic, Terminátor 1,2, Avatar, Votrelci a ďalších, súhlasil so zverejnením svojho mena v trajleri a v úvodných titulkoch tohto filmu. (csfd.cz : 56%, u mňa 50%)
Please login to post comments or replies.
Zdieľať
 Anketa

V roku 2011 som skončil na čsfd...
 

Inzercia